یکی از بهترین و پیشرفته ترین موادی که امروزه در صنعت ساختمان  سازی به کار می رود چوب ترموود است زیرا این چوب در میان طراحان و معماران دارای محبوبیت بسیار زیادی است. بهترین روش خرید این محصول از نمایندگی رسمی ترمووود های ایرانی و خارجی است.ترموود نوع خاصی از چوب می باشد که در اثر حرارت که به  صورت پیشرفته به چوب ارائه می شود در مقایسه با چوب های دیگر استحکام زیادی دارد و باعث می شود که ماندگاری چوب بالا برود .

اکثر سازه های ساختمانی که با چوب به وجود می آید از طریق چوب های ترموود حاصل می شود ساخته شدن ساختمان ها و سازه ها به وسیله این چوب ها باعث می شود که سازه ها بسیار زیبا و چشم نواز به نظر برسد علاوه  بر این که از چوب های ترموود در سازه های ساختمانی استفاده می شود در قسمت داخل مثلاً قسمت دکوراسیون هم می توان از آن استفاده کرد.

نمایندگی رسمی انواع ترمو های ایرانی و خارجی

نمایندگی رسمی ترمووود های ایرانی و خارجی

در ساخت این چوب های از هیچ مواد شیمیایی استفاده نمی شود و کاملا طبیعی به دست مشتری می رسد .چوب های ترموود  ویژگی های بسیار زیادی دارد مثلاً در مقابل کپک  زدگی و قارچ ها مقاومت زیادی دارد همچنین در مقایسه با سایر چوب ها در قسمت  رنگ  پذیری هم بسیار مقاوم است یعنی رنگی که به چوب ترمووود زده می شود می تواند در سالیان بسیار زیاد باقی بماند و به  سرعت خراب نمی شود.

با توجه به کارایی بسیار زیاد و استفاده فراوان که امروزه از این چوب می شود بهتر است از جایی آن را تهیه کرد که از کیفیت بالایی برخوردار باشد و همچنین مطمئن شد که چوبی که به ما ارائه می دهند اصل است و تقلبی نمی باشد به  همین دلیل بهترین کار ممکن این است که آن را از طریق نمایندگانی که وجود دارد خریداری کرد.

نمایندگی رسمی ترمووود ایرانی و خارجی

نمایندگی رسمی ترمووود ایرانی و خارجی

انواع چوب های ترمووود

با توجه به استفاده های فراوان و کیفیت بالای چوب ترموود علاوه  بر این که به  راحتی می توان آن را در کشور ایران به دست آورد در کشورهای خارجی هم این چوب وجود دارد که موفق ترین کشوری که به  صورت فراوان چوب ترموود را تولید و استفاده می کنند کشور فنلاند است به  طوری  که ترمووود به دو حالت ترموود ایرانی و ترمووود فنلاندی شناخته می شود.

سایر کشورهای خارجی هم از چوب ترمووود استفاده می کنند و اقدام به تولید این چوب می کنند ولی بیشترین استفاده و تولید در کشور فنلاند است  .از این  رو برای این که بتوان چوب ترمود را خریداری کرد نمایندگانی وجود دارد که به دو صورت نمایندگان ایرانی و نمایندگان خارجی ترموود فعالیت می کند و به  راحتی می توان به نمایندگی رسمی ترمووودهای ایرانی و خارجی مراجعه کند و چوب موردنظر خود را دریافت کرد.

انواع چوب های ترمووود

انواع چوب های ترمووود

تفاوت چوب ترمووود ایرانی و خارجی

 • از جمله تفاوت هایی که چوب ترموود ایرانی با چوب ترمود فنلاند دارد در این است که چوب ترمود فنلاندی طول عمر بسیار زیادی دارد مثلاً می توان اشاره کرد که بیست بالا می تواند طول عمر داشته باشد و در مقابل عواملی مثل عوامل محیطی مقاومت زیادی داشته باشد. ولی چوب ترمود ایرانی به دلیل این که از چوب های وارداتی مثل کشورهای روسیه استفاده می کند کیفیت پایینی دارد و همین دلیل باعث می شود که مقاومت کمتری در مقایسه با چوب های فنلاندی داشته باشد .
 • در ترموود ایرانی معمولاً از درختان کاج روسی یا چوب روسی استفاده می شود که بافت این نوع درختان نرم می باشد ولی در ترمووود فنلاندی از درختان کاج فنلاندی استفاده می کنند که از دسته چوب های سخت به شمار می آید .از چوب ترموود ایرانی معمولاً در قسمت هایی مانند نماهای ساختمان ، دکوراسیون داخلی و خارجی ،در قسمت کف پوش ها، استخر ، فضاهای باز و سایر موارد می توان استفاده کرد .البته باید به این نکته هم اشاره کرد که هر کدام از این چوب ها خود در انواع مختلفی می باشد مثلاً ترمووود ایرانی شامل چند نوع مدل دیگر می باشد مثل ترموود منزو وود، ترموود ایرانی تی وود، ترمود ایرانی mca و …
نمایندگی رسمی چوب ترمووود

نمایندگی رسمی چوب ترمووود

نمایندگی رسمی چوب ترمووود

با توجه به این که چوب های ترمود ایرانی و خارجی در انواع مختلفی می باشند و هر کدام از این انواع شاخه های متفاوتی دارد این که بتوان گفت نمایندگی رسمی ترمووود در ایران یک دسته کلی است به  صورت کلی کار اشتباهی است هر کدام از این چوب ها خودشان می توانند نمایندگی های منحصر به   فردی داشته باشند که به  صورت خلاصه می توان بیان کرد که چوب هایی که ارائه می شود براساس کیفیتی که دارند در سه دسته تقسیم  بندی می شود :

 • چوب ترمود فنلاندی
 • چوب ترمود خارجی
 • چوب ترموود ایرانی

هرکدام از این چوب ها نمایندگی های مخصوص دارد به عنوان مثال می توان گفت نمایندگانی که در ایران وجود دارد رنگ ترمود که یکی از نمایندگی های خوبی است که در ایران ارائه خدمات می دهد و یا نماینده پارس چوب که از نمایندگی هایی است که در ایران فعالیت می کند و چوب های با کیفیت بالا را ارائه می دهد. مجموعه نارون چوب یکی از بهترین مجموعه های است.

که در ارائه خدمات چوب ترمود ایرانی و خارجی بسیار خوب درخشیده و سابقه بسیار زیادی دارد چوب هایی را ارائه می دهد که کیفیت بسیار بالایی دارد و قیمت آن ها در مقایسه با سایر نمایندگی ها بسیار مناسب می باشد .به  همین دلیل می توان گفت که هر فردی که در زمینه چوب ترمود فعالیت می کند می تواند در ارائه خدمات در نمایندگی ها بسیار مثمر ثمر واقع شود.

خدمات موجود در نمایندگی ترموود ایرانی و خارجی

خدمات موجود در نمایندگی رسمی ترمووود ایرانی و خارجی

خدمات موجود در نمایندگی رسمی ترمووود ایرانی و خارجی

با توجه به این که چوب از حالت سنتی به حالت صنعتی تغییر شکل داده  است و حالت مهندسی پیدا کرده  است و مصنوعات چوبی فرآوری شده که از طریق ترموود حاصل می شود آخرین مرحله از کار در قسمت صنایع چوبی می باشد که پس  از آن وقتی کار نهایی انجام  شد به دست مشتری می رسد. به  همین دلیل است که محصول چوب ترموود ارزش  افزوده زیادی دارد و علت اصلی که در بخش واردات دارای اهمیت است همین می باشد .

خدماتی که در نمایندگی رسمی ترمووود ایرانی و خارجی به مشتری ارائه داده می شود شامل موارد زیر است :

قیمت چوب ترموود در نمایندگی ها

قیمت چوب ترموود در نمایندگی ها

 • قیمت چوب ترموود در نمایندگی رسمی ترمووود در مقایسه با سایر مراکزی که چوب را ارائه می دهد بسیار منطقی و منصفانه می باشد.
 • ارائه دادن شناسنامه چوب ترموود
 • ضمانت کردن چوب ترموود از لحاظ کیفیت و کارایی و همچنین تضمین کردن کیفیت چوب
 • ارسال کردن چوب ترموود بنا به درخواست مشتری به مکان مورد نظر
 • فروش مستقیم و همچنین فروش تخصصی انواع چوب های ترمود
 • مشاوره دادن رایگان توسط تیم فروش
 • بازدید کردن از چوب ها در محل نصب شده توسط کادر مجرب
 • اجرا کردن تخصصی و حرفه ای توسط کادری مجرب در انواع پروژه هایی که از طریق چوب ترموود حاصل خواهند شد.
ترمووود اورجینال در نمایندگی های خارجی

ترمووود اورجینال در نمایندگی های خارجی

ترمووود اورجینال در نمایندگی های خارجی

با توجه به این که از چوب ترموود به  صورت گسترده استفاده می شود و در متریال های ساختمانی از آن به کار می رود می توان پی برد که دارای اهمیت بسیار زیادی است ازا ین رو باید این چوب به نحوی باید  تهیه شود که معتبر باشد و بتواند کیفیت لازم را داشته باشد به همین دلیل تهیه کردن چوب های وارداتی از طریق کانال های معتبر از درجه اهمیت بسیار بالایی برخوردار است .

نمایندگانی که ترموود را ارائه می دهد می تواند این تعهد را به مشتری ارائه دهند که چوبی که وارد کشور شده از کیفیت  بالایی برخوردار است و همچنین می تواند این اطلاعات را به مشتری ارائه دهد که چوبی به مشتری ارائه می دهد از طریق کدام کشور و با چه مشخصاتی است. اطلاعاتی که مشتری از این چوب ها بدست می آورد می تواند تضمین  کننده کیفیت چوب خریدار شده باشد .وقتی مصرف  کننده اطلاعات لازم در مورد برند و شرکت ارائه  دهنده چوب ترمود را بدست می آورد می تواند از طریق این اطلاعات از شرکت های ارائه  دهنده  اطلاعات لازم در مورد کیفیت ، قیمت و سایر اطلاعاتی که نیاز دارد را جویا شود .

قیمت ترمووود در نمایندگی های ایرانی و خارجی

قیمت ترمووود در نمایندگی های ایرانی و خارجی

قیمت ترمووود در نمایندگی های ایرانی و خارجی

با توجه به این که ترموود در انواع مختلفی است و نیاز است که بسیاری از اقلام آن را به  صورت وارداتی تهیه کرد به  همین دلیل در اثر تغییر نوسانات قیمت دلار و ارز می تواند تغییر قیمت داشته باشد از این رو نمی توان یک  قیمت کلی بر روی چوب ترمود مشخص کرد اما اگر درصدد آن هستید که از قیمت محصولات موجود اطلاع یافت می توان با مراجعه کردن به سایت و مجموعه نارون چوب از قیمت به روز انواع چوب ترموود اطلاع یافت.

همچنین می توان از طریق مشاوران رایگانی که در این سایت وجود دارند سایر اطلاعات لازم در رابطه با درجه کیفیت ، انواع چوب های ترموود ،درجه کیفیت چوب ترمود، رنگ های به  کار رفته در چوب ترموود و همچنین قیمت اصلی و به  روز چوب ترموود را جویا شد .

نحوه تشخیص چوب ترموود اورجینال در نمایندگی رسمی ترمووود

با توجه به این که فروش چوب ترموود در ایران توسط فروشندگان مختلفی انجام می گیرد و افراد مختلف اقدام به فروش چوب ترموود می کنند نیاز است در هنگام تهیه کردن این  چوب دقت لازم را کرد زیرا بسیاری از افراد هستند که چوب ترموود تقلبی را می فروشند و ادعا می کنند که چوبی که به فروش رساندند از کیفیت بسیار بالا برخوردار است و یک چوب با برند معتبر می باشد و برای این که بتوان تشخیص داد که چوبی که در نمایندگی رسمی ترمووود به فروش می رسد از چوب های باکیفیت تهیه  شده و یک چوب اورجینال است باید به یک سری موارد توجه کرد این موارد عبارت است از :

نحوه تشخیص چوب ترموود اورجینال در نمایندگی ها

نحوه تشخیص چوب ترموود اورجینال در نمایندگی رسمی ترمووود

 1. چوب ترمود که در نمایندگی رسمی ترمووودهای خارجی وجود دارد معمولاً دارای یک گواهی است که در آن عملیات فرآیندی که چوب ترموود به  دست  آمده ثبت  شده در این گواهی نمایش داده می شود که مدت  زمان و همچنین دمایی که چوب ترمود در آن به دست آورده چقدر است . این گواهی باید توسط نمایندگی ها و فروشندگان به فرد خریدار ارائه شود .
 2. شرکت هایی که چوب ترموود را از نمایندگی رسمی ترمووود خریداری کرده و به فروش می رسانند باید گواهی های لازم از جمله گواهی تایید را به فرد خریدار ارائه دهند.
 3. همانگونه که گفته شد چوب هایی که برای هر قسمت به کار می رود باید مختص به همان فضا باشد مثلاً چوبی که برای پارکت و نما وجود دارد باید دارای هولوگرام مشخصی باشد به همین دلیل به هولوگرام که بر روی بسته وجود دارد توجه کنید و به اورجینال بودن محصول پی  برد.
خرید چوب ترومود در نمایندگی های ایرانی و خارجی

خرید چوب ترومود در نمایندگی های ایرانی و خارجی

خرید چوب ترمووود در نمایندگی های ایرانی و خارجی

برای این که بتوان چوبی را خریداری کرد که مطمئن شد به  صورت اورجينال است و کارایی لازم را خواهد داشت بهتر است از نمایندگی رسمی ترمووود که بسیار معتبر هستند. چوب را خریداری کرد یکی از بهترین نمایندگان و معتبرترین نمایندگانی که در کشور ایران وجود دارد و اقدام به فروش چوب ترموود می کند مجموعه https://naroonchoob.com است یکی از بزرگ ترین مجموعه هایی است که در کشور ایران وجود دارد.

در این مجموعه انواع مختلف از چوب های ترموود ایرانی و خارجی وجود دارد که به دست مشتری می تواند برسد با توجه به این که از چوب در صنایع مختلف می توان استفاده می کنند و با توجه به این که کارایی بسیار زیادی دارد و در مقابل حشرات و قارچ ها مقاومت زیادی دارد از این رو در تهیه کردن آن ها دقت لازم را باید کرد .

متعلقات ترمو

خرید متعلقات ترمو از نمایندگی رسمی ترمووود

رنگ هایی که در ترموود به کار برده می شوند معمولاً از کشور آلمان فراهم می شود و به دو صورت پایه روغنی و پایه آب تهیه می شود .تنوع رنگی مجموعه فروشگاه نارون چوب زیر بسیار زیاد است و شما می توانید انواع مختلف از چوب های ترموود با رنگ  بندی متنوع را در این سایت مشاهده کنید و هر کدام را که بخواهید می توانید اقدام به خرید آن کنید و رنگ های به  کاررفته در این چوب ها در مقابل شرایط جوی مقاومت بسیار زیادی دارد و مواد نگهدارنده در این رنگ ها بسیار کم می باشد.

به  راحتی می توان به این مجموعه دسترسی پیدا کرد در اینترنت نام مجموعه را جستجو کرده و وارد صفحه ی سایت مورد نظر می شوید و از بین انواع مختلفی از چوب های ترموود که در اندازه های مختلف ، انواع مختلف ، ضخامت مختلف و رنگ  بندی های مختلفی وجود دارد محصول خود را انتخاب کرده و سفارش دهید و از کیفیت و قیمت محصول می توان مطمئن شد.

استفاده چوب ترمو در دکوراسیون داخلی

استفاده چوب ترمو در دکوراسیون داخلی

نکته:

اگر می خواهید که از چوب ترمود در مصارف بسیار کمتر استفاده کنید و متراژی که می خواهید از چوب ترموود استفاده کنید اندک است توصیه می شود که در چنین مواردی این چوب را از مراکز فروشی که در نزدیکی شما وجود دارد تهیه کند اما اگر قصد دارید که از چوب ترمود در مصارف صنعتی و همچنین در سازه های ساختمانی خود به  صورت وسیع استفاده کنید و حجم به  کار رفته در چوب های ترموود زیاد است.

بهترین توصیه ما این است که از طریق نمایندگی رسمی ترمووود مجاز که به  صورت رسمی فعالیت می کنند خرید چوب مورد نظر را خریداری کنید که از اصالت برخوردار باشند و بتوانید راهنمایی های لازم را از طریق مشاوران درباره نحوه مصرف و کارکرد چوب ترموود جویا شوید تا در زمان استفاده کردن دچار مشکل و خطا نشد و به بافت چوب آسیب وارد نکرد.

خرید مستقیم از نمایندگی رسمی ترمووود ایرانی و خارجی

شما عزیزان میتوانید به صورت حضوری، تلفنی و آنلاین در واتس آپ سفارش خود را ثبت نمایید. انواع ترمو های استونی، فنلاند، ترک و ایرانی در ابعاد مختلف، رنگ بندی های مختلف به دو گونه معمولی و ضد حریق را خریداری نمایید.

تولید محتوا و سئو توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ فرمو